Milinovský - Zámek Mnichovo Hradiště

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Milinovský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27341. Zámek Mnichovo Hradiště
Dražba ukončena:31.01.2019 19:21:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč