Milinovský - Kytice ve džbánu

Olej na kartonu, 40x32 cm, signováno vlevo nahoře Milinovský, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

13716. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:26.10.2017 18:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč