Milinovský - Chaloupky v kopci

Olej na kartonu, 35x43 cm, signováno vpravo dole Milinovský, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

10608. Chaloupky v kopci
Dražba ukončena:31.05.2017 21:27:14
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč