Helena Roškotová - Chryzantémy

Olej na plátně, 88x44 cm. Signováno vlevo dole Milena Roškotová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - ?
Malířka. Studovala soukromě u prof. Vejrycha v Praze, prof. Ditze v Drážďaněch a prof. Leblanca na Académie de la Grande Chaumière v Paříži. Zúčastňovala se domácích i zahraničních výstav Kruhu výtvarných umělců.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci 8 000 Kč.

72717. Chryzantémy
Dražba ukončena:06.02.2022 21:24:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč