Olej na plátně, 60x40 cm. Signováno vpravo dole M.Uzlová. Rám.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1883 - 1964
Narodila se v Rychnově nad Kněžnou. Studovala soukromě v Praze a Paříži. Malovala květiny, krajiny a architekturu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč