Milanovič - Úsměv Černohorky

Olej na plátně, 54x42 cm. Signováno vpravo dole Milanovič. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

116174. Úsměv Černohorky
Dražba ukončena:19.05.2024 20:17:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč