Milan Vinař - Kampa

Olej na kartonu, 42x48 cm. Signováno vpravo dole Vinař Milan 1943. Rámováno.

o autorovi: 1923 – 1958
Malíř. Studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. Zpočátku se věnoval realistické krajinomalbě, po r. 1956 i v expresivní podobě. Ilustroval pro nakladatelství Mladá Fronta. Jeho dílo je zastoupeno ve sbírkách NG Praha, VČG v Pardubicích, GMU v Roudnici n. Labem, OG v Liberci a jinde.

71765. Kampa
Dražba ukončena:27.01.2022 21:28:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč