Milan Skalský - Horká noc

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo nahoře Skalský 57. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

300984. Horká noc
Dražba ukončena:23.09.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč