Tempera, 25x69 cm. Signováno vpravo dole M. Schiller. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1914 - 2002
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Nejedlého. Maloval převážně pohledy z Prahy, z Čimelic a okolí, ze Žďárska a Děčínska.