Milan Raška - Terč IV.

Kombinovaná technika, 44x35 cm. Signováno vlevo dole Raška. Rámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1956
Narodil se v Kyjově. Studoval výtvarnou výchovu na UJEP v Brně. Ve své tvorbě se zaměřuje na figurální kompozice, ale maluje taky krajiny, zátiší a věnuje se kresbě. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách v Anglii, USA, Austrálii, Novém Zélandu, Rakousku, Itálii, Německu aj.

130864. Terč IV.
Zbývá:13 dnů, 17 hodin
Konec dražby:12.12.2024 22:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč