Milan Laluha - Tetky

Pastel, 34x46 cm. Signováno dole uprostřed M. Laluha. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1930 – 2013
Slovenský malíř

108875. Tetky
Dražba ukončena:10.01.2024 21:16:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč