Sádra, 100x15 cm. Signováno vzadu Milan Lahoda 1965.
Pozn.: Poškozeno.
o autorovi: 1926 – 1972
Sochař. Studoval na Kamenosochařské škole v Hořicích a na AVU v Praze u O. Španiela. Působil v Teplicích, pro podnik v Ústí n. Labem vytvořil různé mozaiky. Vystavoval v Praze a v Teplicích.