Milan Lahoda - Ženský akt

Sádra, 100x15 cm. Signováno vzadu Milan Lahoda 1965.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1926 – 1972
Sochař. Studoval na Kamenosochařské škole v Hořicích a na AVU v Praze u O. Španiela. Působil v Teplicích, pro podnik v Ústí n. Labem vytvořil různé mozaiky. Vystavoval v Praze a v Teplicích.

90213. Ženský akt
Dražba ukončena:19.02.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč