Milan Kunc

45938. Začátek kapitalismu v Čechách

popis: Ofset na kartonu 141/200. 133 x 74 cm. Signováno vpravo dole Milan Kunc.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 10.06.2020 20:22:21

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč