Milan Kraus

304354. Vetřelec

popis: Olej na kartonu, 39x29 cm. Signováno vpravo dole M. Kraus 90. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 08.04.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.04.2020 20:15:13 1171