Pastel, 43x61 cm, signováno vpravo dole Geryk 64, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1923 - ?
Malíř, grafik. Studoval na PedF UK v Praze u J. Smetany, K. Lidického a C. Boudy a na fakultě architektury VUT výtvarnou výchovu. Věnoval se především krajinomalbě s architektonickými objekty, také zátiším. Působil jako ředitel SUPŠ v Uherském Hradišti. Jeho práce jsou zastoupeny v galerii Slováckého muzea v Uherském Hradišti. Byl členem ČFVU.