Milan Erazim - Kontakt No. 1

Barevná litografie, 73x57 cm. Signováno vpravo dole tužkou M. Erazim 85. Dole uprostřed popsáno tužkou Kontakt No. 1. Volný list.

Milan Erazim
48193. Kontakt No. 1
Dražba ukončena:17.09.2020 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (10.09.2020 14:18:51) 1074