Pozn.: Názvy - Psychodrama No 1, Domov - jistota, Na poli, Matka, Franz Kafka.
1x barevná litografie, 3x linoryt, 1x lept, rozměry od 34x21 cm do 48x38 cm. Všechny signovány vpravo dole tužkou. Volné listy.