Milan Erazim, Miroslav Houra, Matilda Čechová, Jan Hladík - Soubor 5 grafických listů

Pozn.: Názvy - Psychodrama No 1, Domov - jistota, Na poli, Matka, Franz Kafka.

1x barevná litografie, 3x linoryt, 1x lept, rozměry od 34x21 cm do 48x38 cm. Všechny signovány vpravo dole tužkou. Volné listy.

Milan Erazim, Miroslav Houra, Matilda Čechová, Jan Hladík
48194. Soubor 5 grafických listů
Dražba ukončena:17.09.2020 21:30:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.09.2020 21:25:01 4039