Olej na plátně, 65x78 cm. Signováno vlevo dole M. Chabera 1976. Olištováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1954
Narozen v Praze. Vystudoval Střední odbornou školu výtvarnou Václava Hollara, dále AVU v Praze u prof. Smetany. Věnuje se malbě, grafice, ilustracím i netradiční plastice. Figurální témata zobrazuje v expresivním stylu
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 82 000 Kč.