Milan Vinař - Na pláži

Olej na plátně, 75x53 cm, nesignováno, rám.

1923, Chrudim - 1958, Brno

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora. Přiloženo písemné potvrzení o pravosti od autorovy dcery.

3556. Na pláži
Dražba ukončena:27.01.2016 20:17:22
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč