Milan Vinař - Cesta za vesnicí

Olej na plátně, 80x100 cm, nesignováno, nerámováno.

1923, Chrudim - 1958, Brno

Pozn.: Malba mírně poškozena. Pochází z majetku rodiny autora, přiloženo písemné tvrzení o pravosti od autorovy dcery.

4508. Cesta za vesnicí
Dražba ukončena:25.05.2016 19:34:57
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč