Milan Klvaňa - Zátiší s banány

Olej na kartonu, 30x35 cm, signováno vlevo dole M. Klvaňa 55, rám, zaskleno.

1927, Hranice - 1991, Brno
Student SUPŠ v Brně (1950; prof. E. Hrbek, F. Süsser). Je zastoupen v brněnských galeriích.

3325. Zátiší s banány
Dražba ukončena:26.11.2015 19:44:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč