Olej na kartonu, 30x35 cm, signováno vlevo dole M. Klvaňa 55, rám, zaskleno. 1927, Hranice - 1991, Brno Student SUPŠ v Brně (1950; prof. E. Hrbek, F. Süsser). Je zastoupen v brněnských galeriích.