rozměry: oba 39x45 cm, signovány Med, volné listy.
1930, Humpolec
Student gymnázia v Havlíčkově Brodě, kde získal základy kresby a grafiky (profesor J. Pýcha). Dále studoval na všeobecné škole (prof. M. Holý), a poté na AVU (1949-1954, 1956-1957; prof. V. Nechleba). Věnuje se figurální malbě, kresbě a užité grafice. Tvoří pastelová zátiší. Později se věnuje portrétu a zabývá se především pohybovou kulturou gymnastiky a tance. Pořizuje také mnoho tanečních skic a studií, které doprovází řadu publikací.
Pozn.: Mírně poškozeny.