Milada Špálová - Zátiší s růžemi

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole M. Špálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

56322. Zátiší s růžemi
Dražba ukončena:25.02.2021 21:35:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč