Milada Špálová - Zátiší s ovocem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole M. Špálová. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

32602. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:30.05.2019 19:50:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč