Milada Špálová - Zátiší s kaprem

Olej na plátně, 30x60 cm. Signováno vlevo dole M. Špálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

96536. Zátiší s kaprem
Dražba ukončena:28.06.2023 23:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč