Milada Špálová - V parku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x53 cm. Signováno vpravo dole M. Špálová. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

151368. V parku
Dražba ukončena:14.12.2025 21:44:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč