Milada Špálová - Pestrá kytice ve váze

Olej na kartonu, 54x45 cm. Signováno vlevo dole M. Špálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

89705. Pestrá kytice ve váze
Dražba ukončena:23.02.2023 20:10:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč