Milada Špálová - Kytice ve váze

Olej na plátně fixováném na kartonu, 41x32 cm. Signováno vlevo dole M. Špálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

89248. Kytice ve váze
Dražba ukončena:29.01.2023 20:55:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč