Milada Špálová - Kaplička za vsí

Olej na plátně, 50x69 cm. Signováno vpravo dole M. Špálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1884 - 1963
Narodila se v Berouně. Studovala UMPRUM v Praze a na škole prof. W. Thora v Mnichově. Malovala květinová zátiší a krajinu, zejména náměty z Českého ráje, Turnovska, a také z Podkarpatské Rusi. Její manžel byl bratr malíře Václava Špály.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

87824. Kaplička za vsí
Dražba ukončena:15.12.2022 21:00:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč