Milada Marešová - Lesní jahůdky

Akvarel, 25x19 cm. Signováno vlevo dole Milada Marešová 58. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1901 - 1987
Narodila se v Praze. Studovala na UMPRUM a AVU v Praze u prof. Hynaise. Malovala výjevy z velkoměstského, zejména pařížského života, později se věnovala hlavně ilustracím. Za druhé světové války byla pro svou odbojovou činnost vězněna ve Waldheimu. Malbě se začala věnovat opět až v šedesátých letech po návratu z Číny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč.

62040. Lesní jahůdky
Dražba ukončena:25.07.2021 20:38:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč