Milada Marešová - Konvolut 3 kreseb

Tuš s akvarelem, od 11x11 cm do 11x7 cm. 1x signováno Marešová 1955. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1901 - 1987
Narodila se v Praze. Studovala na UMPRUM a AVU v Praze u prof. Hynaise. Malovala výjevy z velkoměstského, zejména pařížského života, později se věnovala hlavně ilustracím. Za druhé světové války byla pro svou odbojovou činnost vězněna ve Waldheimu. Malbě se začala věnovat opět až v šedesátých letech po návratu z Číny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč.

61352. Konvolut 3 kreseb
Dražba ukončena:14.07.2021 22:05:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.07.2021 22:00:12 6056
500 Kč 11.07.2021 22:36:33 411