Olej na kartonu, 25x18 cm. Signováno vlevo dole Milada Kudrnová 2001. Rámováno.
Nejdelší strana: 27 cm
o autorovi: 1955 Kreslířka, grafička. Studovala na VŠUP u Z. Sklenáře. Věnuje se kresbě, volné a užité grafice a ilustraci.