Milada Kazdová

303506. Modlící se

popis: Kombinovaná technika, 34x35cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.02.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (06.02.2020 20:02:37) 4285