Míla Pospíšil - Zátiší s chryzantémami

Olej na plátně, 100x85 cm. Signováno vpravo dole Míla Pospíšil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

63238. Zátiší s chryzantémami
Dražba ukončena:01.08.2021 21:06:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč