Míla Pospíšil - Rozvodněná řeka

Olej na plátně, 61x90 cm. Signováno vpravo dole Míla Pospíšil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

305662. Rozvodněná řeka
Dražba ukončena:26.07.2020 20:09:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč