Míla Pospíšil - Kostel na ostrově

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1033. Kostel na ostrově
Dražba ukončena:26.03.2014 20:46:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč