Miloslav Gross - Zátiší se šálky a jablky

Olej na sololitu, 60x68 cm, signováno vlevo dole Mil. Gross, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 – 1997

301262. Zátiší se šálky a jablky
Dražba ukončena:06.10.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč