Miloslav Gross - Bohaté zátiší

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo nahoře Mil. Gross. Rámováno.

o autorovi: 1920 – 1997

307638. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:21.02.2021 20:47:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč