Litografie (zkušební tisk), 17x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Galanda. Pasparta.
Pozn.: Přiložena monografie o Mikuláši Galandovi, vydaná Čs. grafickou unií, Praha 1934. Tento výtisk má číslo 283. Vydáno v 500 číslovaných exemplářích. Obsahuje 24 reprodukcí umělcových obrazů a 16 stran textu. Dále přiloženy 2 pohledy od Marie Galandové.
o autorovi: 1895 - 1938
Slovenský malíř, významný průkopník a propagátor moderního umění na Slovensku, studoval v Praze na UMPRUM a AVU.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 300 000 Kč