Mikuláš Cacara - Zátiší s Hemžíky

Olej na desce, 63x50 cm. Signováno dole uprostřed M.Cacara. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

77450. Zátiší s Hemžíky
Dražba ukončena:26.05.2022 22:19:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč