Mikuláš Cacara - Vynášení v zubech

Olej na kartonu, 70x53 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

63705. Vynášení v zubech
Dražba ukončena:26.08.2021 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč