Mikuláš Cacara - Vycházka

Olej na desce, 29x40 cm. Signováno vlevo dole M.Cacara. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

77187. Vycházka
Dražba ukončena:25.05.2022 21:12:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč