Mikuláš Cacara - Setkání po letech

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Mikuláš Cacara. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

62364. Setkání po letech
Dražba ukončena:28.07.2021 20:47:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč