Mikuláš Cacara - Poldi Kladno

Olej na kartonu, 21x26 cm. Signováno vlevo dole Cacara. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

64979. Poldi Kladno
Dražba ukončena:29.09.2021 21:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč