Mikuláš Cacara - Opravdové kamarádství k narozeninám

Olej na desce, 75x114 cm. Signováno vlevo dole M. Cacara. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

84038. Opravdové kamarádství k narozeninám
Dražba ukončena:29.09.2022 22:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč