Mikuláš Cacara - Něco mezi malým soustem a velkými plány

Olej na plátně fixováno na desce, 40x38 cm. Signováno vlevo dole M.Cacara. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

vydraženo top doporučujeme
78849. Něco mezi malým soustem a velkými plány
Dražba ukončena:29.06.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč