Mikuláš Cacara - Návštěva ze zahraničí

Olej na plátně, 100x74 cm. Signováno vpravo dole M. Cacara 1989. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

81329. Návštěva ze zahraničí
Dražba ukončena:28.07.2022 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč