Mikuláš Cacara - Konečně se ozvala

Olej na sololitu, 45x37 cm. Signováno vpravo nahoře M. Cacara 2019. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

82677. Konečně se ozvala
Dražba ukončena:01.09.2022 22:43:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč