Mikuláš Cacara - Kladno - Podprůhon

Olej na kartonu, 30x25 cm. Signováno vlevo dole M. Cacara. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

68868. Kladno - Podprůhon
Dražba ukončena:25.11.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč