Mikuláš Cacara - Dvanáct andělů

Olej na desce, 48x39 cm. Signováno vpravo dole Mikuláš Carara. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

77329. Dvanáct andělů
Dražba ukončena:26.05.2022 20:25:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč